UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 5166146
nr 516 6146
Väggpendyl
Gustaviansk stil, höjd: 55 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 mars 2008
kl 17:47:36
100 kr
150 kr
300 kr
Den Gustavianska stilen